KONST / Litografier / Färglitografi 8862283
nr 886 2283
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad. , 219/260, motivet: 41x33
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 april 2014
kl 18:52:18
200 kr
200 kr